<

עורך דין תעבורה אשקלון

עורך דין מנוסה לדיני תעבורה באשקלון, יסייע לך להתמודד עם פסילת רישיון, משפט בשיני תעבורה, חקירה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים, ואיום על יכולתך לנהוג ברכב כתמול שלשום. אם רישיון הנהיגה שלך מאפשר לך איכות חיים גבוהה וחשוב לך לייצג את עצמך באופן מושכל, מקצועי ולהפחית למינימום את הסיכון לפגיעה בו - זה הזמן לפנות אלינו, למשרד עורכי דין צורי סבן, ולקבל ייעוץ וייצוג מקצועי בתחום דיני תעבורה.

ייקחו לי את הרישיון?

עורכי דין תעבורה מנוסים מטפלים בנושאים שונים בתחומי דיני התעבורה, ביניהם:

  • אישומים על נהיגה בשיכרות, נהיגה תחת השפעת סמים, נהיגה בזמן פסילת רישיון, אי ציות לרמזור, אי ציות להוראת שוטר, וכדומה.
  • חקירה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים לצורך קבלת החלטה אם הנהג רשאי להמשיך לנהוג או שיש לפסול את רישיונו
  • קבלת דו"ח שיש ברצונך לערער עליו
  • ועוד.

בכל מקרה של התמודדות בבתי המשפט בדיני תעבורה, העונשים, הקנסות והסנקציות עלולים להיות חמורים משאתם חושבים. בתחום דיני התעבורה, חשוב לדעת להתנהל בצורה מושכלת ומתוך ידע וניסיון רבי שנים.

משרד עורכי דין לדיני תעבורה אשקלון צורי סבן יכולים לעזור!

צוות מנוסה במיוחד ובראשם עורך דין לדיני תעבורה באשקלון, ביניהם שוטרי מחלקת התנועה לשעבר ועוד, יסייעו לקבל החלטות שקולות שיובילו את הטיפול במקרה שלך אל פתרונו המהיר, ביחד עם מיזעור מקסימאלי של העונשים והקנסות הצפויים לך.

עורכי הדין המנוסים שלנו ישמחו לתת לכם הערכה בנוגע לאופן הטיפול המיטבי במקרה הייחודי שלכם, סיכויי ההצלחה במשפט, המעורבות האופטימאלית של עורך דין לדיני תעבורה, ואפילו ינחו אתכם כיצד לנהוג ולאילו נקודות חשוב להתייחס במהלך המשפט, על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה שלכם. הייצוג המשפטי על ידי עורך דין דיני תעבורה במהלך ההופעה בבית משפט, תפחית משמעותית את הסיכונים לעונשים גבוהים, שלילת רישיון וקנסות כבדים ברבים מן המקרים.

בואו לפגוש אותנו!

אתם מוזמנים לקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות, ולקבל הערכה מקצועית בנוגע לדרכי פעולה אפשריות, הכדאיות של ייצוג משפטי על ידי עורך דין תעבורה מנוסה, וסיבוכים אפשריים במקרה שלכם.

קבע/י פגישה ייעוץ:

נא להזין שם מלא
נא להזין מספר טלפון
נא להזין סוג פניה
*שדות חובה

צור קשר ואנו נשמח לעזור לך
טל.  התקשר/י עכשיו: 1700-70-10-15
 
 
* שדות חובה

על מנת שנוכל לבחון את הפנייה בצורה המיטבית אנא צרף כל חומר רלוונטי
כגון: דו"ח משטרה, זימון לדין, תוצאות ועדה רפואית ועוד