<

עורך דין תעבורה באשדוד

משרד עורכי דין צורי סבן, עורך דין תעבורה באשדוד, המציע ליווי משפטי מקצועי מהטובים בארץ בתחום דיני תעבורה. צוות המשרד מיומן בייצוג מול בית המשפט לדיני תעבורה, כמו גם מול המכון הרפואי לבטיחות בדרכים. בכל מקרה של צורך בסיוע משפטי, כנראה שיפה שעה אחת קודם - אתם יותר ממוזמנים לפנות אלינו ולקבל מידע קונקרטי ומדויק אודות מצבכם, התהליך שעומד לפניכם וסיכויי ההצלחה שלכם.

מתי עורך דיני לדיני תעבורה יכול לעזור לך?

לעיתים, ההתמודדות מול בתי המשפט לדיני תעבורה צולחת בידם של אזרחים הבוחרים להגיע ללא ייצוג משפטי, אולם בדרך כלל ייצוג משפטי במקרים האלה משפר את סיכויי ההצלחה בתהליך ומזרז את הטיפול בו. חשוב לפנות לעורך דין תעבורה מנוסה ומקצועי כאשר יש צורך בייעוץ משפטי בתחום התעבורה, למשל במקרים כאלה:

  • נתפסת נוהג בשיכרות, או ללא רישיון, או בנהיגה בזמן פסילה
  • עליך להתמודד עם המכון הרפואי לבטיחות בדרכים
  • נתפסת בזמן נהיגה במהירות מופרזת
  • אתה נמצא בתהליך של פסילה מנהלית של הרשיון שלך
  • הרכב שלך מצא בהשבה מנהלית
  • היית, חלילה, מעורב בתאונת דרכים
  • ועוד.

עורך דין תעבורה יסייע לך בייעוץ ובייצוג משפטי

האיום של שלילת רישיון מהווה פגיעה של ממש באיכות החיים, וקשה להתמודד בבתי המשפט לענייני תעבורה ללא ייצוג הולם. הפנייה לעורך דין תעבורה מקצועי באשדוד תאפשר לך קבלת ייעוץ אמין, מקצועי, ורלוונטי שיסייע לך בהתמודדות מול גורמי החוק והמשפט השונים, ותאפשר לך ייצוג אחראי ומיודע מול גורמים אלה, על מנת לזרז את הטיפול בעניינך ולהפחית למינימום את חומרת העונש שעלול להיגזר עליך.

צוות משרד עורכי הדין באשדוד יסייע לכם להחזיר את רישיון הנהיגה שלכם, לנקות אתכם מאשמה ולמזער נזקים בהווה ובעתיד עקב התהליך, לפי מידת האפשר.  

פנה אלינו עוד היום!

במשרד עורכי דין צורי סבן תמצא צוות מנוסה וקשוב של עורכי דין מנוסים בתחום דיני תעבורה באשדוד. צוות זה ישמח לעמוד לרשותך, לייעץ ולייצג אותך מול המכון הרפואי לבטיחות בדרכים ו/או מול בתי המשפט לתעבורה.

קבע/י פגישה ייעוץ:

נא להזין שם מלא
נא להזין מספר טלפון
נא להזין סוג פניה
*שדות חובה

צור קשר ואנו נשמח לעזור לך
טל.  התקשר/י עכשיו: 1700-70-10-15
 
 
* שדות חובה

על מנת שנוכל לבחון את הפנייה בצורה המיטבית אנא צרף כל חומר רלוונטי
כגון: דו"ח משטרה, זימון לדין, תוצאות ועדה רפואית ועוד