<

עורך דין תעבורה תל אביב

משרד עורך דין תעבורה צורי סבן בתל אביב ישמח לסייע לך בהתמודדות ובייצוג מול בית המשפט לדיני תעבורה או המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, במקרים שבהם יש צורך בכך. אם קיבלת דו"ח על לא עוול בכפך, או אם חלילה זומנת לחקירה, משפט או בירור בבית משפט לדיני תעבורה - אל תחכו עוד רגע אחד! פנו למשרד עורכי הדין לדיני תעבורה צורי סבן בתל אביב, וקבלו מענה מקיף, הולם וזריז למקרה שלכם.

ההתמודדות עם דיני תעבורה היא מורכבת, ויש הרבה נקודות של אור.

דיני תעבורה הינם דינים סבוכים שההיכרות עימם מאפשרת לעיתים התמודדות שונה לגמרי במקרים של תביעה, איום או תהליך משפטי. אם יש לך צורך בייצוג משפטי מול גורמי החוק - חשוב לדעת! היכרות טובה עם דיני התעבורה עשויה להוביל לכך שבמקרה שלך, תוכל לקבל עונשים מופחתים או להינצל לחלוטין מעונשים, קנסות, ושלילת רישיון, אם רק תדע כיצד לנהוג, מה לומר או אפילו תבחר לקבל ייצוג משפטי הולם.

אם רישיון הנהיגה שלך הוא לא משהו שאתה יכול להסתדר בלעדיו, אם הרכב שלך מאפשר לך לשמור על שיגרת חיים תקינה, חשוב שתשקיע מאמץ במיזעור הנזקים בתהליך התמודדות מול בתי המשפט לדיני תעבורה או המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, ותפנה לקבלת ייצוג משפטי על ידי עורך דין לדיני תעבורה בתל אביב. הייצוג המשפטי יבטיח שתדע להתמודד עם התהליך באופן המיטבי ולהפחית את הסיכונים לשלילה, קננסות, או להשלכות אחרות.

מתי פונים לעורך דין לדיני תעבורה?

אם קיבלת דו"ח או זומנת לחקירה או למשפט בתחום דיני תעבורה, אם אתה נאשם בעבירה בתחום דיני התחבורה, או אם אתה בתהליך בדיקות עם המכון הרפואי לבטיחות בדרכים - אתה כנראה זקוק לעזרתינו. הנה כמה דוגמאות:

נהיגה תחת השפעה אלכוהול, נהיגה תחת השפעת סמים, נהיגה ללא רישיון או במהלך פסילת רישיון, גרימת תאונת דרכים, אי ציות לרמזור, לתמרור או אי ציות להוראת שוטר, פסילות של משרד הרישיון, פסילות רישיון מנהלתיות או השבתות רכב מנהלתיות, ועוד, ועוד.

למה דווקא אנחנו?

משרד עורך דין לדיני תעבורה בתל אביב צורי סבן יעמיד לרשותך צוות בעל מעל 20 שנות ניסיון בתחום דיני תעבורה. צורי סבן בעל ניסיון גם במחלקת התנועה של משטרת ישראל ואף שימש כמפקד במשטרת התנועה למשך מספר שנים.

קבע/י פגישה ייעוץ:

נא להזין שם מלא
נא להזין מספר טלפון
נא להזין סוג פניה
*שדות חובה

צור קשר ואנו נשמח לעזור לך
טל.  התקשר/י עכשיו: 1700-70-10-15
 
 
* שדות חובה

על מנת שנוכל לבחון את הפנייה בצורה המיטבית אנא צרף כל חומר רלוונטי
כגון: דו"ח משטרה, זימון לדין, תוצאות ועדה רפואית ועוד