פייסבוק

כל הזכויות שמורות 2018 למשרד עורכי דין צורי סבן ושות'

9:00 - 17:00

שעות פעילות המשרד ימי א' - ו'

1700-70-10-15

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

פייסבוק

Русский

תפריט
 

לקוחות ממליצים

עורך דין תעבורה צורי סבן > לקוחות ממליצים


המלצות מלקוחות המשרד

ביטול קנס עם 6 נקודות תעבורה על נסיעה בכביש מהיר שלא בהיתר עמוס אוזן – ביטול קנס עם 6 נקודות תעבורה על נסיעה בכביש מהיר שלא בהיתר

גם על רישיון הנהיגה של עמוס אוזן שמרנו, עמוס נעצר על עבירה של נסיעה בכביש מהיר שלא בהיתר, נרשם כנגדו דוח תנועה עם קנס ו 6 נקודות. לאחר ייצוג משרדינו ולאחר שהוצגו טיעונים משפטיים, לרבות התיישנות עבירת תעבורה שהיא עבירת קנס או עבירת תעבורה אחרת שלא גרמה לתאונת דרכים, וזאת לאור סעיף 27ב לפקודת התעבורה, בצירוף סעיף 225א(א) לחוק סדר הדין הפלילי הקובע כי עברה שנה מיום ביצוע עבירת תנועה מסוג קנס, לא יוגש עליה כתב אישום ולא תומצא בעניינה הודעת תשלום קנס לפי סעיף 228(ב). כל הדוח בוטל, בוטל הקנס, בוטלו הנקודות, בוטלה העבירה כולה!

 

ביטול קנס ודוח עם 6 נקודות תעבורה נסיעה בניגוד לתנועה יחיאל מולוקנדוב – ביטול קנס ודוח עם 6 נקודות תעבורה נסיעה בניגוד לתנועה

גם על רישיון הנהיגה של יחיאל מולוקנדוב שמרנו, יחיאל נעצר על עבירה של נסיעה בניגוד לתנועה, נרשם כנגדו דוח תנועה עם קנס ו 6 נקודות. לאחר ייצוג משרדינו ולאחר שהוצגו טיעונים משפטיים, לרבות כשלים ראייתיים, בהעדר קשר עין רצוף, סימונים על הכביש לא היו ברורים וגלויים לעין, וכן כשלים ראייתיים נוספים, בוטלה העבירה שיוחסה ליחיאל, ונרשמה עבירה קלה יותר ללא ניקוד כלל!

 

 

ביטול נקודות לכהן מצליח מצליח כהן – ביטול קנס ודוח עם 8 נקודות תעבורה על נהיגה מהירה

גם על רישיון הנהיגה של מצליח כהן שמרנו, מצליח נעצר על עבירת מהירות בדרך עירונית המסומנת בתמרור 426 במהירות של 110 קמ"ש, העולה על מהירות 80 קמ"ש הרשומה בתמרור, בניגוד לתקנה 54(א) לתקנות התעבורה, נרשם כנגד מצליח דוח תנועה עם קנס ו 8 נקודות. לאחר ייצוג משרדינו ולאחר שהוצגו טיעונים משפטיים, לרבות כשלים ראייתיים, בהעדר תימרור ברור, קשר עין רצוף, כיול מכשיר הדבורה, וכן כשלים ראייתיים נוספים, בוטלה העבירה שיוחסה למצליח, ונרשמה עבירה קלה יותר ללא ניקוד כלל!

×
שלום,
במה אפשר לעזור?
צור קשר
נווט

צרו איתנו קשר
שינוי גודל פונט
ניגודיות
WhatsApp chat