סיפורי הצלחה

ברצוני להמליץ בחום על משרד עורכי דין צורי סבן, להפתעתי צורי מייד עזב הכל והתחיל לעבוד על התיק כבר באותו לילה בביהמ”ש, צורי הצליח להפוך את הקערה על פיה. תודה רבה על המקצועיות, האדיבות והאוזן הקשבת!

טל בן טובים

ברצוני להמליץ בחום על משרד עורכי דין צורי סבן, להפתעתי צורי מייד עזב הכל והתחיל לעבוד על התיק כבר באותו לילה בביהמ”ש, צורי הצליח להפוך את הקערה על פיה. תודה רבה על המקצועיות, האדיבות והאוזן הקשבת!

טל בן טובים

הרישיון הוחזר!

ביטול קנס ודוח עם 6 נקודות תעבורה נסיעה בניגוד לתנועה

גם על רישיון הנהיגה של יחיאל מולוקנדוב שמרנו, יחיאל נעצר על עבירה של נסיעה בניגוד לתנועה, נרשם כנגדו דוח תנועה עם קנס ו 6 נקודות. לאחר ייצוג משרדינו ולאחר שהוצגו טיעונים משפטיים, לרבות כשלים ראייתיים, בהעדר קשר עין רצוף, סימונים על הכביש לא היו ברורים וגלויים לעין, וכן כשלים ראייתיים נוספים, בוטלה העבירה שיוחסה ליחיאל, ונרשמה עבירה קלה יותר ללא ניקוד כלל!

הרישיון הוחזר!

סיוע בהוצאת רישיון נהיגה על רכב ציבורי

סימון ארואס הגיע למשרדינו לאחר ששנה מנסה להוציא רישיון נהיגה על רכב ציבורי, הגיע למשרדינו ולאחר כחודש הצלחנו לסייע משפטית והיום 27.10.19 קיבל אישור להוצאת רישיון נהיגה על רכב ציבורי, וזאת לאחר שהוצגו טיעונים משפטיים ותקדימים זכות יסוד מוקנית ומבחנים של וודאות קרובה ראו פס”ד פזכים ופלונית בהתאמה. ניתן לצור קשר עם משרדינו בטלפון ארצי 1700-70-10-15 התקשרו עכשיו! עלה והצלח סע בדרכים טובות!

הרישיון הוחזר!

הצלת רישיון הנהיגה מפסילה

רישיון הנהיגה של גאנם לא נפסל לאחר שהוצגו טיעונים משפטיים ותקדימים זכות יסוד מוקנית ומבחנים של וודאות קרובה ראו פס”ד פזכים ופלונית בהתאמה. ניתן לצור קשר עם משרדינו בטלפון ארצי 1700-70-10-15 התקשרו עכשיו!

הרישיון הוחזר!

סיוע בקבלת אישור ממשרד הרישוי להרחבת רישיון הנהיגה

עלי עווד אללה הגיע למשרדינו לאחר שמנסה מספר שנים לקבל אישור ממשרד הרישוי להרחבת רישיון הנהיגה שלו מרישיון נהיגה משא עד 12 טון, לרישיון נהיגה משא מעל 12 טון ללא הצלחה! בייצוג משרדינו ולאחר חודשיים בלבד אושר לעלי עווד אללה להוציא רישיון נהיגה משא מעל 12 טון, וזאת לאחר שהוצגו טיעונים משפטיים ותקדימים, לרבות זכות יסוד מוקנית ומבחנים של וודאות קרובה ראו פס”ד פזכים ופלונית בהתאמה. ניתן לצור קשר עם משרדינו בטלפון ארצי 1700-70-10-15 התקשרו עכשיו!

הרישיון הוחזר!

החזרת רישיון נהיגה שנשלל לפני יותר מ-8 שנים

לדוד יחיא נלקח רישיון הנהיגה לפני יותר מ 8 שנים, הוא מנסה פעם אחר פעם להשיב את רישיון הנהיגה שלו חזרה בבדיקות במכון הרפואי לבטיחות בדרכים ללא הצלחה , הגיע למשרדינו ולאחר כחודשיים בהליך של ערעור על החלטת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים. ועדת ערר תל השומר קיבלה את הטיעונים המשפטיים אשר הוצגו בפניה והחליטה להשיב לדוד יחיא את רישיונות הנהיגה הפרטי והאופנוע אותם החזיק, משרדינו מאחל למר דוד נסיעה בטוחה והצלחה.

הרישיון הוחזר!

החזרת מס’ סוגי רישיון נהיגה שונים לרבות רכב פרטי

אליקו ליברטי הגיע למשרדינו לאחר שביקש להשיב חזרה את כל סוגי רישיונות הנהיגה אותם החזיק לרבות הרכב הפרטי. בייצוג משרדינו בהליך מקדמי ומהיר, לאחר 15 יום בלבד הוחזרו לאליקו ליברטי כל סוגי רישיון הנהיגה אותם החזיק חזרה!!! וזאת לאחר שהוצגו טיעונים משפטיים ותקדימים, לרבות זכות יסוד מוקנית ומבחנים של וודאות קרובה ראו פס”ד פזכים ופלונית בהתאמה.

עורך דין תעבורה

צורי סבן

עורך דין תעבורה צורי סבן מייסד ומנכ"ל חברת עורכי הדין סבן ושות' המונה מספר עורכי דין במספר סניפים ברחבי הארץ, החברה עוסקת בענייני תעבורה והמכון הרפואי לבטיחות בדרכים מזה מספר שנים. לעורך הדין סבן הצלחות ותקדימים רבים במסגרתם דאג והשיב לאלפי נהגים את רישיונות הנהיגה שלהם.

אודות >
קבעו פגישת ייעוץ ללא התחייבות

    דילוג לתוכן